Menu

Język

Biuro tłumaczeń
Ex professo

Rzetelność, fachowość i terminowość są podstawą pracy tłumacza.

Jestem tłumaczką języka niemieckiego - mgr filologii germańskiej z wieloletnim doświadczeniem, które uzyskałam podczas współpracy z różnymi zleceniodawcami. Mojemu 10 letniemu pobytowi w Niemczech zawdzięczam znajomość języka niemieckiego, kulturę i mentalność mieszkańców Niemiec. Znajomość języka zgłębiałam uczęszczając do niemieckich szkół oraz na studiach.

Zapraszam do współpracy firmy polsko - niemieckie, instytucje i osoby indywidualne.

Wykonuję profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne - tłumaczenia tekstów z dziedziny prawa, techniki, medycyny, religii, jak również teksty o tematyce ogólnej.

Oprócz usługi przekładu oferuję także usługę związaną z redagowaniem pism urzędowych - wg. wytycznych klienta dot. jego treści, jak również tłumaczę przygotowane, zredagowane już pisma. Nadto służę pomocą w wypełnianiu wniosków, formularzy oraz druków urzędowych, jak również wykonuję na zlecenie i wg. wytycznych klienta. rozmowy telefoniczne z niemieckimi firmami urzędami i.in.

Oferta obejmuje:

  • Tłumaczenia wszelkiego rodzaju tekstów ogólnych, jak i fachowych z zawartym słownictwem specjalistycznym z różnych dziedzin z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki.                                                              
  • Redagowanie pism urzędowych, listów i innych, pisanie odwołań, skarg..., tłumaczenie osobiście zredagowanych, otrzymanych pism urzędowych, prywatnej korespondencji.
  • Wypełnianie druków, formularzy, wniosków itp.
  • Telefoniczne załatwianie spraw urzędowych i in.
  • Prowadzenie korespondencji handlowej, oraz innej ze stałymi klientami, kontrahentami na bazie zawartej umowy.
  • Inne - jestem otwarta na sugestie i oferty współpracy klientów.


Moją dewizą jest rzetelność, fachowość i terminowość. Powierzone mi tłumaczenia wykonuję starannie. Oferuję korzystne stawki. Przy stałej współpracy, większym zleceniu cena usługi do negocjacji.

Serdecznie zapraszam!

mgr Wioletta Wysocka
ul. Ignacego Paderewskiego 186
Jelenia Góra

(blisko ul. Małcużyńskiego, dojazd od ulic Ignacego Paderewskiego za salonem Renault i Jana Kiepury)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
697972701