Menu

Język

Biuro tłumaczeń
Ex professo

Jedna strona A4; 1800 znaków ze spacjami z języka niemieckiego 

35 zł
Jedna strona A4; 1800 znaków ze spacjami na język niemiecki 35 zł
Tekst zawierający słownictwo specjalistyczne - Jedna strona A4; 1800 znaków ze spacjami - z języka niemieckiego i na język niemiecki 40 zł
Większe zlecenie od 10 stron wzwyż - cena do uzgodnienia  
Tłumaczenie ustne z języka niemieckiego i na język niemiecki za każdą rozpoczętą godzinę z doliczeniem kosztu dojazdu 100 zł
Podane ceny są cenami brutto.  

Formą rozliczenia tłumaczenia pisemnego nieuwierzytelnionego jest strona A4 zawierająca 1800 znaków ze spacjami.

Znakiem określane są litery, cyfry, znaki interpunkcyjne, znaki przestankowe oraz znaki specjalne zawarte w  wykonanym tłumaczeniu.

Spacje, które wliczane są w cenę tłumaczenia nie są jedynie przerwami pomiędzy poszczególnymi słowami, literami, bądź znakami. To także akapity, przerwy zawarte w tekście źródłowym klienta, dzięki którym przetłumaczony tekst jest czytelny, ma schludny wygląd, a tym samym nie "zlewa się".

***

Tłumaczenia ustne rozliczane są na podstawie godziny zegarowej. Czas liczony jest od godziny, na którą tłumacz umówiony jest ze zleceniodawcą. Przerwy dla uczestników zebrań, spotkań, konferencji itp. są także wliczane w czas pracy tłumacza.

W przypadku tłumaczeń wykonywanych poza Jelenią Górą, zleceniodawca pokrywa koszty dojazdu i pobytu tłumacza.

Posiadane materiały pomocnicze dotyczące tłumaczenia ustnego, czytane podczas spotkania, proszę przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.